Love Lives Here
Pride Photo presenteert een fototentoonstelling van Laurien Riha. In deze serie van Amsterdamse fotograaf, actrice en theatermaker Laurien Riha staan zeven queer koppels centraal, met persoonlijke verhalen over liefde, verbondenheid en familie.
Love Lives Here markeert 25 jaar gelijk huwelijksrecht in Nederland. In 2001 werd Nederland het eerste land ter wereld waar koppels van hetzelfde geslacht met elkaar konden trouwen. De tentoonstelling brengt verschillende generaties samen: van een stel dat destijds trouwde tot pasgetrouwden en andere queer koppels van nu.
De portretten zijn gemaakt op locaties die de geportretteerden zelf kozen. Plekken uit hun dagelijks leven die betekenis dragen binnen hun relatie. Zo ontstaat een intieme serie over liefde, partnerschap en familie, en over de vrijheid om daar zelf invulling aan te geven.
De tentoonstelling is georganiseerd door Pride Photo en De Hallen Amsterdam. Pride Photo is een Nederlandse non-profitorganisatie die zich sinds 2010 inzet voor de zichtbaarheid van LGBTQIA+ verhalen door middel van fotografie en visuele storytelling. De organisatie is onder meer bekend van de jaarlijkse openluchttentoonstelling tijdens Pride Amsterdam.
Praktische informatie
Locatie: De Passage, De Hallen Amsterdam
Periode: 3 juli t/m begin september 2026
Openingstijden: dagelijks van 07:00 tot 01:00 uur
Toegang: gratis
Zomersalon: Pride Photo
Op donderdag 23 juli organiseert Pride Photo de Zomersalon in Hal West. Tijdens deze avond staan queer geschiedenis, zichtbaarheid en fotografie centraal, met documentairefotograaf Chantal Regnault en schrijver Menno Sedee.
Datum: donderdag 23 juli
Tijd: 19:30–22:00 uur
Locatie: Hal West, De Hallen Amsterdam
Meer informatie en tickets vind je via de agenda.

.avif)
.png)

